Žvakė. Sojų vaškas

Stiklo perdirbimas. Mes taip pat prisidedame!

Kvapioji žvakė

Šiandien ekologija ironiškai pašiepiama ir vadinama naująja mada, kuria dažnai siekiama spekuliuoti, kurios neva aklai vaikomasi, tačiau vien įsivaizdavus kaip sparčiai auga išmetamų atliekų kiekis, kaip greitai jis artėja prie kritinės ribos darosi nejauku. Greitai nereikės niekur eiti norint išmesti šiukšles – mes gyvensime jose. Rūšiavimas ir perdirbimas gali šią ribą ženkliai pastūmėti tolyn nuo mūsų, leisdamas mūsų planetai ir mums kiek lengviau atsikvėpti. Gaminant naujus daiktus bei produktus iš antrinių žaliavų ne tik saugoma gamta, bet ir taupomi jos ištekliai. Juk jie nėra begaliniai. Stiklo perdirbimas – viena iš sričių, kur galime prisidėti ir mes.

Stiklą galima perdirbti tūkstančius kartų nė kiek nepakenkiant jo kokybei. Užtenka perdirbti vos vieną stiklinį butelį ir sutaupysite tokį energijos kiekį, kurio užteks tam, kad jūsų kompiuteris veiktų net 20 minučių. Trys perdirbti buteliai – jau visa valanda. Norėdami bent šiek tiek prisidėti prie kovos už švaresnio pasaulio išsaugojimą kurdami savo kvapiąsias žvakes naudojame indus, kurie gimsta nupjovus panaudotų stiklo butelių viršutinę dalį.

Europoje ir visame pasaulyje gan sparčiai populiarėja stiklo pramonės/perdirbimo/antrinio panaudojimo rūšis – „nupjautas, nukirstas“ stiklas (angl. cut glass), butent tokie yra ir mūsų kvapiųjų žvakių stikliniai indai. Kruopščiai nugludinus indelio kraštus ir papuošus mūsų logotipu bei pritaikius medžio dangtelį “stiklainėliai” prisikelia naujam gyvenimui ir gali būti naudojami ne vieną kartą. Kurdami mūsų produktus stengiamės naudoti tik ekologiškas ir natūralias žaliavas, taip pat atsižvelgiame į gamtos ritmus, kurie itin svarbūs maginiame mūsų produktų panaudojime, o tuo pat metu nuoširdžiai tikime, kad nors šiek tiek prisidedame prie švaresnio pasaulio išsaugojimo.

Nuoširdžiai Jūsų

Smells Like Spells komanda

Pasidalinkite savo mintimis