Runų žvakė HAGA

Šią rankų darbo runų žvakę su natūraliais eteriniais aliejais sukūrėme panašią į šepetėlį, kuris padės nusivalyti kasdien prilimpantį energetinį purvą bei apvalys namų erdvę nuo besikaupiančių negatyvios energijos kamuolių.  Energetinis apsivalymas lyg kasdienė namų ruoša, ne tik švarina mūsų energetinį lauką, bet ir suteikia šiokį tokį „imunitetą“. Žvakės paviršiuje šraižyti runų simboliai padės:

 • atsikratyti blogos energijos;
 • atsikratyti susikaupusio pykčio, negatyvių emocijų;
 • sugerti nužiūrėjimo, blogų palinkėjimų, piktų žodžių negatyvią energiją;
 • apvalyti namų energetinį lauką.

Skandinavų mitologijoje šios runų žvakės centrinį simbolį runą Hagalaz globoja deivė Haga. Tai visiems mums puikiai pažįstama dama – ragana. Ji padės sugriauti ir sunaikinti visą negatyvią energiją, pavydą, pagiežą ir pyktį kurį sukaupėme patys ir kurį mums pasiuntė aplinkiniai.

Produkto kodas: 500001 Kategorijos: , Žymos: ,

15.00 

Rankų darbo magiška žvakė su runomis pagaminta naudojant:

Natūralų ir ekologišką sojų vašką, kuris:

 • degdamas neišskiria pašalinių nuodingų cheminių junginių;
 • dega dvigubai ilgiau nei įprastos žvakės;
 • sojų vaškas nepalieka dėmių, išsiliejęs sojų vaškas lengvai nuvalomas;
 • neįkaista, vaškas dega žemesnėje temperatūroje nei parafinas;
 • perduoda daugiau kvapo dėl žemos lydymosi temperatūros, kuri leidžia greičiau pasklisti aromatui.
 • sertifikuotas OU Kosher agentūros – košerinis.

Natūralaus pluošto medvilnės ir lino dagtį;

Natūralius kadagio, baziliko, benzoino eterinius aliejus (tai pagrindinės kvapų natos, mažų recepto paslapčių neatskleisime)

Degimo trukmė: apie 25 val. Degimo trukmė gali šiek tiek kisti priklausomai nuo oro temperatūros, drėgmės ir atmosferos pokyčių. Ši žvakė skirta patalpų, žmogaus energetinio lauko valymui, todėl tai taip pat gali paveikti žvakės degimo laiką, esant aktyviam energetiniam laukui, didesniam „užterštumui“ žvakė gali degti itin sparčiai.

 

Kartu su šia žvake Jūs gausite:

Detalų žvakės paskirties aprašymą;

Eterinių aliejų veikimo aromaterapinio poveikio aprašymą;

Nesudėtingą magijos ritualą padėsiantį, paskleisti runų ženklų galias, padėsiančias atsikratyti blogos energijos, pykčio, negatyvių emocijų, pavydo. Runų žvakė sugers nužiūrėjimo, blogų palinkėjimų, piktų žodžių negatyvią energiją.

Papildoma informacija

Svoris 250 g
Išmatavimai 65 × 100 mm
Prekės gali padėti:

Apvalyti energetinį lauką

3 atsiliepimai apie Runų žvakė HAGA

 1. blackorchid (įsigijo produktą)

  Atlikau namų valymo ritualą. Įdomiausia buvo tai, jog einant į vaikų kambarį su žvake, apimdavo šiurpuliukas. Vėliau šiame kambaryje kurį laiką deginau žvakę, tai liepsna buvo nerami: blaškėsi, ėmė lengvas šiurpuliukas. Nunešus žvakę į miegamąjį – blaškėsi, mirksėjo, sukosi kaip pašėlusi ir ilgą laiką. Vaškas liejosi per Sowulo runą. Turėjau į indą įstatyti. Žvakė sudegė per kokias 10-12 val. Ką tai reiškė?

 2. Jurate (įsigijo produktą)

  Kiek man žinoma žvakės degimo laikas priklauso ir nuo patalpos, oro temperatūros ir galimai nuo susikaupusio negatyvios energijos kiekio. Jei žvakė rūksta tai reiškia, kad yra prisikaupę negatyvios energijos, ir reik valyti, deginti iki nustos rūkti. Liejasi visos žvakės ypač kai yra gilios įpjovos-runų ženklai. Man buvo su viena iš žvakių kad liepsna blaškėsi tiesiog reikėjo, kad ilgai padegint, “prisipratint”,

 3. Jurate (įsigijo produktą)

  Apie pačią žvakę galiu pasakyti, kad perku periodiškai “Hagą” arba “Helę”. Nenusivyliau nei karto, ne kartą esu rašiusi atsiliepimą ir dėkojusi Viliui. Kaip valomąją labiau naudoju “Hagą”, ji kaip koks šepetėlis nuvalo visą “purvą”, tiek nuo pačio žmogaus, išvalo namus. Puikiai. Ilgą laiką varsčiau poliklinikos duris, su problema -stiprūs galvos skausmai, geriau vaistus, darė tyrimus, priežasties nerado. Vaistai taip pat negalėjo padėti, jų kiekis didėjo ir jie keitėsi. “Atkeliavo” “Haga” pas mane, atlikinėjau savo ir namų valymo ritualus-rūko kaip kaminas, liejosi stipriai ir labai greitai sudegė (buvo vasara, karščiai), bet po kelių dienų dingo galvos skausmai. Mūsų sveikatą ir fizinę ir psichologinę įtakoja ir mūsų aplinka, priklausomai nuo to kiek ji yra švari.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…